Müzik ile ilgili sözler - Bir piyanonun seslerini duyurmak çok güçtür; çünkü bunlar ses değil birtakım gürültülerdir. Duyulanların hepsi yanlıştır; orkestrada olsun, insan seslerinde olsun, hatta iyi dikkat edilirse telli sazlardan meydana gelmiş bir kuatuorda olsun, her şey ıslıktır, gümbürtüdür. Müziğin yarattığı mucize de buradadır, işte hiç bir kulağın duyamadığı, bununla beraber bütün bu insan dışı gürültülere hakim olan arık melodiyi çıkarabilmek. Alain.
0

acebook oogle Twitter umblr

Siyah beyaz

Renksiz siyah beyaz, Müzik ile ilgili sözler - Bir piyanonun seslerini duyurmak çok güçtür; çünkü bunlar ses değil birtakım gürültülerdir. Duyulanların hepsi yanlıştır; orkestrada olsun, insan seslerinde olsun, hatta iyi dikkat edilirse telli sazlardan meydana gelmiş bir kuatuorda olsun, her şey ıslıktır, gümbürtüdür. Müziğin yarattığı mucize de buradadır, işte hiç bir kulağın duyamadığı, bununla beraber bütün bu insan dışı gürültülere hakim olan arık melodiyi çıkarabilmek. Alain.

Benzer içerikler

Müzik ile ilgili sözler tumblr, Müzik ile ilgili şiirler, Müzik ile ilgili güzel sözler, Müzik ile ilgili sözler twitter, Müzik ile ilgili sözler atatürk, Müzik ile ilgili sözler facebook, Müzik ile ilgili özlü sözler, Müzik ile ilgili sözler kısa, Müzik ile ilgili anlamlı sözler