Kullanım koşulları Kullanım ve kullanıcı sözleşmesi..


Taahhutlerimiz

Bilgileriniz kesinlikle 3. sahislarla paylasilmayacak ve sitemiz uzerinde bulunan asagida bahsedilen uygulamalar haricinde ekstra sizden habersiz bir sekilde kullanilmayacaktir. Bununla beraber sitemizi kullanan her bir kisi, sitemizin kullanim sozlesmesini kabul etmis sayilir.

Sitemizde sozler ve bunun yaninda resimli sozler seklinde icerikler olusturulup siz ziyaretcilerimize hizmet vermektedir. Telif hakki elinizde olan herhangi bir resim yada soz, cumle icin bizimle iletisim kurarak ayni hizla sitemiz uzerinden kaldirilmasini kolaylastirabilirsiniz.

Sitemizdeki linkler, resimler bizden izin alinmaksizin kullanilabilir, bununla beraber destek vermek amaciyla ayni sayfaya yada sitemizin ana sayfasina link verebilirsiniz.

Sitemize link vermekte ozgursunuz ancak gerekli gordugumuzde bazi sitelerden bu linklerin kaldirilmasini talep edebiliriz.

Sitemizi ziyaret eden kullanicilar icin hizmetlerimizi iyilestirmek adina kurabiye (cookie) kullanabiliriz. Sitemizi kullanan kullanicilarimiz cookie (kurabiye) kullanimina izin vermis sayilir.

Reklamlar

sozmesajara.com reklam veren olarak google adsense servisini kullanmaktadır. Bu servis sitemizi ziyaret eden kullanıcıların ilgi alanlarını kaydederek daha performanslı ve kişilere uygun reklam gösterecek şekilde çalışmaktadır.

sozmesajara.com sitesini kullananların google adsense reklam servisinin sizin bazı bilgilerinizi toplamasını ve size uygun reklam sunmak için kullanmasını kabul etmiş sayılırlar.

Aynı şekilde google adsense reklam yayını yapan diğer sitelerde de bu bilgileriniz kullanılarak ilgi alanınıza yönelik reklam gösterimi yapılabilir.

Bu bilgilerinizi sizi tehlikeye düşürecek düzeyde değildir, sadece size uygun ve performanslı reklamlar sunmak için kullanılmaktadır. Google şirketi bünyesi haricinde hiçbir hizmetde kullanılmayacağınıda belirtelim.

sozmesajara.com sitesinde kullanılan reklamlar hem kullanıcıya daha fazla seçenek sunmak hemde sitenin giderleri için kaynak oluşturmak için hizmet vermektedir. Bunun haricinde reklam alanlarını kullanmanız yasaktır (gereksiz tıklama, kasıtlı tıklama, birden fazla gereksiz tıklama, hileli hareket ederek tıklama v.s). Bu reklamlar sizin için oluşturulmaktadır ve aksi bir işiniz veya hissiniz için kullanmamanız gerekmektedir. sozmesajara.com u kullanın ziyaretçilerin bunu kabul etmiş olduğunu belirtelim.

Istatistikler

sozmesajara.com ziyaret eden kullanicilarinin istatistigini google analistik ile toplamaktadir. Bu sitemizi ziyaret edenlere daha iyi hizmet edebilmek ve onun dogrultusundan ihtiyaclara yonelik gelistirmeler yapabilmemiz icin gereklidir.

Sitemizi ziyaret eden kullanicilarimiz google analistik'in istatistik verilerini tutmak icin sizin bazi bilgilerinizi almasina izin vererek, kabul etmis sayilirlar. Bu veriler, tarayici bilgileri, isletim sistemi bilgileri, bolge ve ulke bilgileri gibi sizin cok fazla ozel ve kisisel bilgileriniz haricinde genel kullanima yonelik verilerdir.

Bu sozlesme ve kullanim kosullari herhangi bir zamanda yeniden guncellenebilir yada eklemeler yapilabilir. bu sayfayi ziyaret ederek bu bilgileri kontrol etme yukumlulugu, sitemizin kullanim sozlesmesini kabul eden siz kullanicilarimiza aittir. Is bu sozlesmeye binayen sitemizi ziyaret eden ve kullanan herkes bu sozlesmeyi kabul etmis sayilir.