Hakkımızda Bizi tanıyın..


Sitemiz, internet ağında kayıtlı olan yada yeni söz yazarlarının önerilerini toplayarak işleyen ve bunun sonucunda oluşan arşivde arama yapabilmenizi sağlayan bir söz veya mesaj arama servisidir.

Hergün belirli kaynaklardan yada araştırmalarımız ile yeni eklenen kaynaklardan bilgiler toplanır ve bu bilgiler sizlerin görebileceği şekilde yeniden kontrolümüzden geçer. Sonucunda size sosyal medyada yada günlüğünüzde paylaşabileceğiniz harika bir söz arşivi hediye ediyoruz.

Bu sitede ayrıca i tıklayarak yeni sözler önerebilirsiniz, önereceğiniz sözler ivedilikle kontrol edilerek sisteme eklenir. Kategori oluşturma özelligide bulunan bu uygulama ile kendi isminize ait sözleride kolaylıkla sistemimizde, sizin isminiz kategorisi altından yayınlatabilirsiniz.

Ayrıca beğendiğiniz sözleri beğenebilir, favorilerinize ekleyerek listeler halinde kategorize edebilirsiniz. (Sadece listeye ekleme özelliği üyelere özeldir, yakında üyelik bölümümüz aktif olacaktır)

Sizlere daha iyi bir servis sağlayabilmek için görüş ve önerilerinizi herzaman bekliyoruz, lütfen bu sayfadan sistemimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimiz konusunda bizimle istişarede bulunun, bu hazırladığımız servisin kalıcılığı ve sizlere daha kolay, kaliteli hizmet edebilmesi için önem verdiğimiz bir konudur.

Sitemiz yeni yayına girdiği için bazı bölümler sırayla aktif hale getirilecektir, bunlara kullanım koşullarıda dahildir.