Mezuniyet sözleri, mezuniyet mesajları - Söylemesi zor gibi görünüyor ama birkaç kere tekrarlayınca öğreniyor insan, o kadarda zor değil. Gitmek, gidebilmek… uzaktan sevmekte, sevilmekte, gerektiği yerde ağlamasını bilmekte hepsi öğretildi bize burada, bizler, şuradaki baba lise gençliği, hep sevdik… kızdırdık da, üzdük de belki ama hiç kötü düşünmedik… ne gösterildiyse bu sevda uğruna, ne yapmak gerekirse yaptık sonuna kadar. Şimdi biz çıkarken şu kapıdan son kez, koca kalpli şu okul dudaklarını bükerek, sıkarak kendini içten içe üzgün göstermemek adına, süzülecek yanaklardan gözyaşları….
1

acebook oogle Twitter umblr

Siyah beyaz

Renksiz siyah beyaz, Mezuniyet sözleri, mezuniyet mesajları - Söylemesi zor gibi görünüyor ama birkaç kere tekrarlayınca öğreniyor insan, o kadarda zor değil. Gitmek, gidebilmek… uzaktan sevmekte, sevilmekte, gerektiği yerde ağlamasını bilmekte hepsi öğretildi bize burada, bizler, şuradaki baba lise gençliği, hep sevdik… kızdırdık da, üzdük de belki ama hiç kötü düşünmedik… ne gösterildiyse bu sevda uğruna, ne yapmak gerekirse yaptık sonuna kadar. Şimdi biz çıkarken şu kapıdan son kez, koca kalpli şu okul dudaklarını bükerek, sıkarak kendini içten içe üzgün göstermemek adına, süzülecek yanaklardan gözyaşları….

Benzer içerikler

Mezuniyet tebrik mesajları, Mezuniyet sözleri komik, Mezuniyet mesajları, Mezuniyet kutlama sözleri, Mezuniyet sözleri kısa, Mezuniyet sözleri arkadaşlara, Mezuniyet kutlama mesajları, Güzel mezuniyet sözleri, Mezuniyet sözleri lise, Mezuniyet veda sözleri, Mezuniyet sözleri facebook