Alın teri ile ilgili güzel sözler - Kılıç ve saban. Bu iki fatihten birincisi ikincisine daima mağlup oldu. Tarihin bütün vakaları ve hadiseleri, hayatın bütün müşahadeleri bunu teyit ediyor. Milletimiz çok büyük elemler, mağlubiyetler, facialar görmüştür. Bütün bu olanlardan sonra yine bu topraklarda bulunuyorsa, bunun hikmeti aslisi şudur; çünkü türk çiftçisi bir eliyle kılıcını kullanıyorken, öteki eliyle sabanla topraktan ayrılmadı. Mustafa kemal atatürk.
1

acebook oogle Twitter umblr

Siyah beyaz

Renksiz siyah beyaz, Alın teri ile ilgili güzel sözler - Kılıç ve saban. Bu iki fatihten birincisi ikincisine daima mağlup oldu. Tarihin bütün vakaları ve hadiseleri, hayatın bütün müşahadeleri bunu teyit ediyor. Milletimiz çok büyük elemler, mağlubiyetler, facialar görmüştür. Bütün bu olanlardan sonra yine bu topraklarda bulunuyorsa, bunun hikmeti aslisi şudur; çünkü türk çiftçisi bir eliyle kılıcını kullanıyorken, öteki eliyle sabanla topraktan ayrılmadı. Mustafa kemal atatürk.

Benzer içerikler

Alın teri ile ilgili güzel sözler facebook, Alın teri ile ilgili hadisler, Alın teri sözleri, Alın teri ile ilgili şiirler, Alın teri ile ilgili sözler, Alın teri ile ilgili güzel sözler kısa