Azim ile ilgili sözler - Kabiliyet, azmin yerini alamaz; kabiliyeti olmalarına rağmen, başarılı olamamış insanlardan çok şey yoktur. Deha, azmin yerini alamaz; mükafatlandırılmamış deha, hemen hemen atasözü olmuş bir söz. Eğitim, azmin yerini alamaz; dünya, terk edilmiş, sırt çevrilmiş eğitimli insanlarla dolu. Başarı, sadece azim ve ısrara bağlı, devam et sloganı beşer ırkının meselelerini çözdü ve her zaman çözecektir. James f. Clarke.
0

acebook oogle Twitter umblr

Siyah beyaz

Renksiz siyah beyaz, Azim ile ilgili sözler - Kabiliyet, azmin yerini alamaz; kabiliyeti olmalarına rağmen, başarılı olamamış insanlardan çok şey yoktur. Deha, azmin yerini alamaz; mükafatlandırılmamış deha, hemen hemen atasözü olmuş bir söz. Eğitim, azmin yerini alamaz; dünya, terk edilmiş, sırt çevrilmiş eğitimli insanlarla dolu. Başarı, sadece azim ve ısrara bağlı, devam et sloganı beşer ırkının meselelerini çözdü ve her zaman çözecektir. James f. Clarke.

Benzer içerikler

Azim ile ilgili atasözleri, Azim ile ilgili özdeyişler, Azim ile ilgili güzel sözler, Azim üzerine sözler, Azim ile ilgili sözler facebook, Azimle alakalı sözler, Azim ile ilgili sözler kısa, Azimle ilgili güzel sözler