Akılda kalıcı sözler, akılda kalıcı mesajlar - Şimdi ben seni seviyorum ya, senin beni sevip sevmemen umurumda değil. Yakışıklı değilim zaten. Hoş biri de değilim. Çok iyi biri olduğumda söylenemez. Sadece mutluluk peşindeyim o kadar. Güzellik satın alınır, her şekilde. Ama biliyor musun, mutluluk çok daha önemli… ben mutlu olmayı seçiyorum güzellik pek önemli değil. İstersen sevme. Ben seviyorum o kadar.
0

acebook oogle Twitter umblr

Siyah beyaz

Renksiz siyah beyaz, Akılda kalıcı sözler, akılda kalıcı mesajlar - Şimdi ben seni seviyorum ya, senin beni sevip sevmemen umurumda değil. Yakışıklı değilim zaten. Hoş biri de değilim. Çok iyi biri olduğumda söylenemez. Sadece mutluluk peşindeyim o kadar. Güzellik satın alınır, her şekilde. Ama biliyor musun, mutluluk çok daha önemli… ben mutlu olmayı seçiyorum güzellik pek önemli değil. İstersen sevme. Ben seviyorum o kadar.

Benzer içerikler

Akılda kalıcı sözler facebook, Akılda kalan güzel kısa sözler, Akılda kalıcı mesajlar 2019, Akılda kalıcı sözler 2019, Akılda kalıcı mesajlar kısa, Akılda kalan güzel sözler